O Blogu


Rozrywka Wiedza Świadomość. Takim mottem rozpoczynam tworzenie tego blog – magazynu, który z zamierzenia będzie o książkach i wszystkim, co z nimi związane. Ale zanim przejdę do rzeczy mówię wszystkim cześć, dzień dobry, witam. Mam na imię Paweł i przybrałem pseudonim Czytadełko. Jedną z moich pasji jest czytanie i zgłębianie coraz to nowych literackich nowinek i staroci.

O czym będzie blog? Będę się starał zamieszczać tutaj fakty, ciekawostki oraz wiedzę, która czasami może się przydać. Mam też nadzieję, że dostarczę odrobinę rozrywki Zrobię wszystko, co w mojej niewielkiej mocy, żeby było fajnie, miło i przede wszystkim na temat. Mam cichą nadzieję, że uda mi się zainspirować Was do zapoznania się z  kilkoma ciekawymi czytadełkami.

Ekspresik Do Książki jest koktajlem, który przyrządzam z wiedzy zgłębionej w literaturze zmieszanej z życiem, które też jest (do końca nie zapisaną) pasjonującą książką. Niestety wszyscy znamy jej zakończenie. Na szczęście w dużym stopniu sami możemy tworzyć jej prozę i to jest piękne.

Podsumowując - Ekspresik Do Książki to: Ciekawostki, fakty, cytaty, szczypta wiedzy i mój świat, który tworzę na podstawie tego, co czytam, czuję i widzę. Zapraszam do czytania(jeszcze większej ilości książek) i korzystania z tego, co na łamach Ekspresiku się znajdzie.                                                                                                                     
                                                                                                                                                      Pozdrawiam. Paweł
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miejsce na twoje przemyślenia.